Парящие линии фото

Парящі лінії в натяжній стелі

Парящі лінії в натяжній стелі

линии фото
световые линии

Парящі лінії в натяжній стелі це дуже оригінальне рішення. А головне дуже ефектне і до певної міри футуристичне. Причина у самій назві стелі. Візуально здається, що вони ширяють у повітрі.

Таке рішення одночасно і практичне і виглядає розкішно. Таку стелю можна використовувати як основне джерело світла. Це дає змогу заощадити бюджет на ремонт, на стандартних джерелах світла. Таких як дорогі люстри, точкові світильники та інші джерела світла. Родзинки шику та лоску також додасть світлова стрічка з переливом кольору. Так звані стрічки RGB. Які переливаються всіма кольорами веселки.

Поєднуючи різні види натяжних стель із парящими лініями, можна отримати нові можливості в дизайні. Наприклад парящі лінії з натяжними стелями фотодруком або з багаторівневою стелею. Або з парящими стелями, які візуально, здаються, ніби висять у повітрі. Такі поєднання та інтеграції одного виду в інший, не залишаться поза увагою. Це надасть ще більшої оригінальності вашому приміщенню.

Лінії в натяжній стелі

Exclusive Potolok

Парящі лінії в натяжних стелях також називають світловими лініями.

Ці стелі набирають популярності останнім часом. Причина в оригінальності такого рішення в дизайні інтер’єру. Роблячи таку стелю ефект «ВАУ!» від ваших друзів та знайомих, забезпечений.

Щоб замовити парящі лінії в натяжній стелі потрібно звернутися в Exclusive Potolok. Компанія, яка практикує, виключно сучасні та інноваційні технології. Тільки найкраще, тільки надійне і тільки ексклюзивне!!!!

Що отримати безкоштовний прорахунок натяжної стелі досить просто зателефонувати. Наші фахівці дадуть Вам відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

Ви можете витрачати свій час на пошуки відповідей у безмежних просторах інтернету. А можете просто зателефонувати та за п’ять хвилин отримати відповіді на всі запитання. І це Вас ні до чого не зобов’язує.

>>> Більше фото <<<

Рекомендовано для перегляду

Ексклюзивні натяжні стелі

Фотогалерея

(098) 804-24-42