Натяжные потолки Апостолово

Натяжні стелі в Апостолово

Натяжні стелі в Апостолово

Давно не секрет, що стелі ПВХ в Апостолово зайняли основну роль в ремонті. Найпопулярніші натяжні стелі Апостолове є глянсовий, сатиновий і матовий тип полотна.

Exclusivepotolok відтепер в Апостолово

А ти знав, що натяжні стелі є найпоширенішими і популярними видами стель по всій Європі та пострадянському просторі? Став наші натяжні стелі в Апостолово! І отримай європейську якість і радянську надійність!

Натяжні стелі Апостолове

Стелі і плівки ПВХ давно вже не розкіш. Це доступне оригінальне рішення в дизайні інтер’єру. Завдяки фізичним властивостям матеріалу, обмеженням є лише Ваша фантазія.

парящие натяжные потолки апостолово фото

Можна виділити кілька унікальних і оригінальних видів натяжна стеля. Ширяють натяжні стелі і Наятжние стелі Дабл Віжн.

Парящі стелі в Апостолово.

Завдяки спеціальному профілю створюється конструкція. По периметру кріпиться в спеціальну нішу стелі світлодіодна стрічка. Виходить ефект, хлопець стелі.

Натяжна стеля Дабл віжн Апостолове

натяжной потолок апостолово фото

У такого рішення є один дуже цікавий ефект. При включенні світла з’являється картина. Яка прихована за зворотною стороною полотна. Коли світло вимкнене, на стелі може бути, просто рівне і однотонне полотно. А можуть бути наприклад хмари. як тільки вмикається світло, з’являються, наприклад, зірки і нічне небо.

Загалом варіацій дизайну може бути бути нескінченна кількість варіантів. Обмеження немає ніяких. Можлива реалізація будь-якої дизайнерської фантазії.

натяжные потолки Апостолово цена
натяжные потолки апостолово парящий

Встановлюються стелі дуже швидко, а головне без сміття і пилу. Весь процес займає, в буквальному сенсі, три години. Перше, що робиться, кріпиться спеціальний багет по периметру. Потім просто встановлюється стелю. шляхом замикання в спеціальні засувки.

Замовляючи Ексклюзивний Натяжна стеля Апостолове в Exclusivepotolok, ви отримуєте експлюзівную знижку у нашій компанії! Детальнішу інформацію можна отримати всю інформацію, залишивши заявку на прорахунок Натяжного стелі

Натяжна стеля Апостолове від Exclusivepotolok.

(098) 804-24-42