Ексклюзивні натяжні стелі

Ексклюзивні натяжні стелі

Назва компанії говорить сама за себе. Ми робимо ексклюзивні та оригінальні натяжні стелі. Стелі, які багато стельових компаній, навіть не знають, як називаються. Наш досвід дозволяє виконати будь-яку форму, вигляд, фігуру стелі. Будь-яку яку Ви тільки можете уявити. Обмежень для нас немає.

Ексклюзивні види стель

Такі як Парящі натяжні стелі. Це стеля з візуальним ефектом паріння.

Натяжні стелі, що світяться, стелі які використовуються як джерело світла. І не потребує додаткових, типових джерел світла.

Такі як стелі з підсвічуванням Завдяки прихованому джерелу світла, підсвічується сама стеля. Створюючи при цьому комфорт та затишок.

Стельові системи Apply. Так звані різьблені натяжні стелі. Завдяки спеціальному верстату можна вирізати в матеріалі, будь-яку фігуру або набір фігур.

Натяжні стелі Double Vision (Дабл Віжн). Це одні з найнестандартніших рішень у дизайні та оформленні Вашої стелі.

Ще є такі ексклюзивні натяжні стелі, як зоряне небо. Назва також говорить сама за себе.

Всі ці та інші види стель розбурхують уяву. Деякі стелі як чаклунство, дивишся і не розумієш як таке, взагалі можливо.

Для нас немає нічого не можливого, наша команда перетворить вашу кімнату на витвір мистецтв. На радість Вам та вашим близьким.

Замовити ексклюзивну стелю за доступною ціною, Ви можете зателефонувавши за номером телефону. Також ми можемо допомогти Вам з вибором ексклюзивної стелі. Консультація та замір у нас абсолютно безкоштовний.

Галерея

Ексклюзивна натяжна стеля

Докладніше

Парящі натяжні стелі

Натяжні стелі, що світяться

Натяжні стелі з підсвічуванням

Стельові системи Apply

(098) 804-24-42